Tai nedideli, 9 numerių jaukūs svečių namai, vieni iš nedaugelio, esančių Palangos miesto centrinėje dalyje, įsikūrę taip arti jūros, pajūrio kopose – paplūdimys tik už 50 metrų, iki miesto centro 800 metrų, iki garsiosios J.Basanavičiaus gatvės - 400 metrų. Svečių namus supa pajūrio pušynas, aplink nėra kitų pastatų, tad čia Jūs rasite tikrą ramybę. Todėl manome, kad ,,Bella vila” labiausiai tinka šeimyniniam poilsiui.

Nors tai ir nedideli svečių namai, tačiau įrengti šiuolaikiškai, apgalvojant kiekvieną detalę kliento patogumui bei poilsiui. Visuose šviesiomis spalvomis dekoruotuose numeriuose ir apartamentuose yra plokščiaekraniai televizoriai su 47 kabelinės televizijos programomis, oro kondicionieriais, vonios kambariai, kuriuose įrengta švediška „Oras“ vonios įranga, plaukų džiovintuvai ir vonios reikmenys, taip pat šaldytuvai, elektriniai virduliai, būtiniausi virtuvės reikmenys, daugelyje numerių įrengtos mini virtuvėlės, balkonai ar terasos, kai kuriuose seifai. Pro langus galima gėrėtis vaizdu į jūrą ar pušyną.

Šalia mūsų galima išsinuomoti dviračius, baidares, burlentes, vandens motociklus, šiaurietiško ėjimo lazdas. Tik 300 metrų iki Palangos miesto teniso aikštyno, kuriame yra 7 aikštelės ir puikūs teniso treneriai. Ieškantiems dvasios ir kūno ramybės ar nenorintiems nutraukti veiklos pasiūlysime apsilankyti jogos ir meditacijos užsiėmimuose, padėsime suorganizuoti pasivaikščiojimus su šiaurietiškomis lazdomis. Šalia vilos yra puikus dviračių takas bei bėgimo takas “Labrytys”, kuriame įrengti lauko treniruokliai. Suteiksime visą informaciją apie Palangoje vykstančius renginius, lankytinas vietas, organizuojamas ekskursijas. Tad kiekvienas, tiek aktyviai, tiek pasyviai mėgstantys leisti laiką ras priimtiniausia variantą.

 

Paslaugos: 

  • Visoje teritorijoje veikia greitaeigis bevielis internetas;
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė;
  • Svetainėje galite paskaityti laikraščius ar žurnalus, o vaikai ras spalvotų pieštukų ir popieriaus lapų;
  • Kieme vaikams įrengtos supynės ir žaidimų namelis, pilnas žaislų;
  • Kambarių valymas už papildomą mokestį.
  • Gyvenantys kambariuose su virtuvėlėmis privalo palikti avansą dėl kambario tvarkos - išvykimo dieną, jei kambarys paliekamas švarus-avansas grąžinamas.


Svečių namuose "Bella vila" Jūs visada laukiami!
IKI SUSITIKIMO 2021 METŲ VASARĄ !!!